
Ons golfcomplex ligt er goed bij, maar dat gaat niet vanzelf. Naast het werk door onze greenkeepers, is er altijd wel iets te doen: een bankje schilderen, helpen met het opknappen van baanmarkeringen, en zo nog veel meer allerhande onderhoud- en reparatieklussen.
Het startershuisje bij hole 1 kan wel een frisse lik verf gebruiken. Wie heeft zin en tijd om mee te schilderen? Samen maken we er een gezellig klus van, en met z’n allen is het werk zo gedaan. Natuurlijk zorgen wij voor iets lekkers en drinken voor iedereen.
En kun je deze keer niet mee doen met het klusteam, maar wil je wel graag op de club samen met andere leden de handen uit de mouwen steken? Kom dan gezellig ons klusteam versterken. En het is ook een hele mooie praktische manier om bij te dragen aan onze club!
Dus als je af en toe beschikbaar bent, en gewoon zin hebt om te helpen, stuur een berichtje naar het Secretariaat: secretariaat@golfclubcapelle.nl
Klusteam Capelle
