
Bij Golfclub Capelle vond opnieuw de jaarlijkse Golfdag van Stichting Vrienden van het IJsselland Ziekenhuis plaats. Dankzij de gastvrijheid en goede zorgen van de golfclub werd het een bijzonder geslaagde dag. Van ontvangst tot lunch en diner: alles was uitstekend verzorgd.
De inzet van de deelnemers, afkomstig uit verschillende bedrijven en organisaties die het IJsselland Ziekenhuis een warm hart toedragen, leverde een prachtige opbrengst op van € 15.250. Dit bedrag komt ten goede aan vier bijzondere projecten die bijdragen aan het welzijn van patiënten.
Een deel van het bedrag is bestemd voor de nieuwe ziekenhuistuin. Daarmee komt de realisatie van een fijne plek in de buitenlucht voor patiënten, bezoekers en medewerkers weer een stap dichterbij. Daarnaast worden rustgevende hemeltjes aangeschaft voor couveuses van premature baby’s, komt er een projector voor de kinderafdeling en wordt een gedichtenbundel gerealiseerd met bijdragen van deelnemers aan de nazorgcursus voor borstkankerpatiënten.
Stichting Vrienden van het IJsselland Ziekenhuis kijkt terug op een mooie dag vol betrokkenheid, sportiviteit en saamhorigheid. Veel dank aan Golfclub Capelle voor de gastvrije ontvangst en de uitstekende verzorging, en aan alle deelnemers en betrokkenen voor hun inzet en bijdrage aan dit prachtige resultaat.
